Minik Kuzu Programı

0-4 Aylık Online Bebek Uyku Eğitimi

Bu program 0-4 ay olan ya da yeni doğacak olan bebeklerine ilk aylardan itibaren sağlıklı uyku alışkanlıkları kazandırmak için doğru temelleri daha yolun en başında oluşturmak isteyen aileler için hazırlandı.

0-4 ay bebek uyku eğitimi programı ile bebeğiniz kendi biricikliğinde gelişim evresini tamamlayıp, gece boyunca kesintisiz bir uyku uyuyabilecek yeteneğe kavuştuğunda (yaklaşık 4-5 aylık olduğunda), daha ilk günden itibaren bebeğinizin uykusu için yapmış olduğunuz yatırım ve çalışmalar kendini gösterecek, kendi doğallığında tüm ailenize kesintisiz uykular sağlayacaktır.

Bu program ile bebeğinizi daha ilk günden emzirmeden – sallamadan – kucakta tutmadan vb. doğru koşul ve zamanlarda nasıl uyutabileceğinizi keşfedeceksiniz.

 • Eğitim Tipi : Online Program
 • Yaş Grubu : 0 – 4 ay
 • Danışmanlık Süresi : 1 Hafta
 • Eğitim Ücreti :
  Güliz G. Özsaruhan Danışmanlığında: 1200 TL
  Dr. Ahmet Özcan Danışmanlığında: 1200 TL
  Çağlar Çallıoğlu Danışmanlığında: 1000 TL
 • Ev Ziyaretleri Sayfamızı İncelemeyi Unutmayın!

HEDİYE

Uyuyan Bebekler E-kitap

İlerleyen zaman ve koşullarda karşınıza çıkabilecek sorunları çözmenizi sağlayacak bir başucu kitabına sahip olacaksınız: Gündüz uykuları – seyahat ve rutininize döndüğünüzde yapmanız gerekenler; yaşı itibari ile karşılaşacağınız uyku sorunlarını çözmenizi sağlayacak stratejiler ve daha fazlası…