Gece Koçluğu

6-36 Aylık Online Bebek Uyku Eğitimi

Bu program İzmir, Maraş ve çevresinde yaşayan, yüz yüze görüşme ve çok kapsamlı bir uyku programına ek olarak çocuklarına sağlıklı uyku alışkanlıkları kazandırmaya başladıkları ilk  gece (18.00-23.00) saatleri arasında profesyonel bir uyku danışmanının desteğini bire bir yanlarında isteyen aileler için oluşturuldu.

Bu Program uykuları olumsuz yönde etkileyen fiziksel, çevresel, sosyal ve duygusal etkenleri birlikte araştırmak ve sağlıklı bir uykuya engel olan tüm bu faktörleri bebek adımları ile değiştirmek isteyen aileler için oluşturuldu.

3 hafta süren danışmanlık sürecinde bütüncül ve güvenli bağlanmayı temel alan Uyku İletişimi yaklaşımı ile bebeğinizi ağlamaya terk etmeden uykuları nasıl optimize edebileceğinizi keşfedeceksiniz.

Gece Koçluğu Programımızda Danışmanlarımız 1 gece 18.00-23.00 saatleri arasında evinize gelerek size Koçluk yapacaklardır. Kalan süreci Online/ Telefon ile takip edeceklerdir.

  • Eğitim Tipi : 1 Ev Ziyareti+18.00-23.00 arası Gece Koçluğu (Uyku Programının ilk gecesi)
  • Yaş Grubu : 6-36 ay
  • Danışmanlık Süresi : 3 Hafta
  • Eğitim Ücreti :
    Güliz G. Özsaruhan Danışmanlığında: Lütfen iletişime geçiniz

HEDİYE

Uyuyan Bebekler E-kitap

İlerleyen zaman ve koşullarda karşınıza çıkabilecek sorunları çözmenizi sağlayacak bir başucu kitabına sahip olacaksınız: Gündüz uykuları – seyahat ve rutininize döndüğünüzde yapmanız gerekenler; yaşı itibari ile karşılaşacağınız uyku sorunlarını çözmenizi sağlayacak stratejiler ve daha fazlası…