Yasal Uyarı

Bu blog/websitesinde yer alan tüm içerikler, tavsiye ve bilgi verme amacıyla yazılmıştır. Her aile, bebek ve çocuk kendine özeldir. Genel olarak bilgi vermek, deneyimleri paylaşmak amacıyla üretilen tüm içerikler, makaleler, ve düzenlenen etkinlikler bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz, sağlık hizmeti vermez. Bu sitenin sağladığı bilgilerin amacı yasal, tıbbi veya konusuyla ilgili bir profesyonelin vereceği tavsiye veya bilginin yerine geçmek değildir. Sizin veya çocuğunuzun sağlığı ile ilgili her konuda, bir tıp doktoruna veya pedagoga danışmanızı öneririz. Acil durumlar için de, sağlık merkezlerinin acil servis bölümlerine başvurmalısınız. Uyuyanbebekler.com web sitesinde yapıcı olmayan, negatif ve nefret içerikli veya kişilerin hak ve sınırlarını ihlal eden rahatsız edici yorumlar silinecek ve ortamda paylaşılmayacaktır. Site sahibi uygunsuz yorumlarda bulunanlar hakkında yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.

GİZLİLİK

Uyuyanbebekler.com internet sitesinde yer alan makale ve yazıların tüm fikri mülkiyet hakları Güliz Gülsever Özsaruhan’a aittir. Ücretsiz olarak bilgi vermek, deneyimleri paylaşmak amacıyla sunulan yazı ve makaleler ile ücretli danışmanlık kapsamında paylaşılan tüm bilgi, materyal ve belgeler doğrudan ya da dolaylı olarak hiçbir şekilde kopyalanamaz ve üçüncü kişilerle paylaşılamaz. Sitedeki metin ve görsellerin izinsiz kullanımı yasaktır. Kullanıcılardan istenen adres, telefon, e-mail adresi v.b bilgileri gibi tüm iletişim bilgileri kaliteli bir hizmet vermek ve sağlıklı bir iletişim oluşturmak amacıyla istenilmektedir. Kullanıcı bilgileri üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz. Bilgileriniz sağlıklı bir hizmet verebilmek amacı kullanılmaktadır. Bu bilgiler iletişim kurabilmek veya e-bülten hizmeti sunabilmek için istenilmektedir. Bilgileriniz bünyemizde, güvenli olarak, sunucumuzda korunmaktadır.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.