bebek uyku eğitimi izmir

Karen Tenekeci

16 Aylık

Karen Bebeğin Annesi Diyor ki

“Miniğim, canım kızım 14. ayından beri düzensiz uykuları, hem meme emerek hem de ayakta sallayarak uyutmaya çalışmak ve bu zorlu sürece rağmen uyuduğu süre en uzun 1.5 saat oluyordu.

Annesi olarak artık çocuğumun hem sağlıklı bir gelişim sağlayamadığının verdiği tedirginlik ve aile olarak hayatımızın kalitesinin düşmesiyle bir şeyler yapmam gerektiği inancı ve kendi yöntemlerimin doğru yol olmadığını fark edince doktorumuzun tavsiyesi ile Güliz Hanımla tanıştık.

Güliz Hanım ilgisi, enerjisi ve desteğiyle beni bu zor günlerimden kurtardı. İnancım vardı ama imkansız da geliyordu Karen’in kendi başına uyuyacağı. Güliz Hanım bizi inandırdı, yüreklendirdi. Her daim tüm sorularıma, sorunlarıma özveriyle yaklaştı. Bence kendisinin bir sihirli değneği var:) insanların hayatlarını iyileştiren.

Kesinlikle bir annenin hem kendisine hem de çocuğuna verebileceği en iyi armağan olduğunu düşünüyorum bu eğitimin.

İyi ki hayatımıza dokundunuz, iyi ki sizi tanıdım, hayatımdaki yeriniz o kadar değerli ki sizi hep bizim uyku meleğimiz olarak hatırlayacağım daha birçok anneye ve bebeğe sağlıklı uykular uyuyabilmesini sağlamanız dileğiyle. Sizi seviyoruz”

Ezgi Tenekeci