Mila Karen Tuzcuoğlu

Mila Karen Bebeğin Annesi Diyorki

Sevgili doktor ve danışmanımız Ahmet Bey,

Öncelikle size mükemmel ilginiz ve sadece uyku değil, her konuda desteğiniz icin çok teşekkür ederiz. Aramızdaki büyük saat farkına ragmen, ne zaman yardıma ihtiyacımız olsa anında yetistiniz. Bu isi gercekten severek yaptiginiz cok belli ve biz de iyi ki sizinle çalıştık !

Sizinle tanışmadan önce, Mila gece boyunca meme isteyen, ana kucagında sallanmadan uyuyamayan bir bebekti. Geceleri 4-5 kere uyandığımız zaman geceyi cok iyi geçirdiğimizi düşünürdük. Hatta Mila’nın gaz problemi olduğuna ve o yüzden uyuyamadığına emindik, öyle değilmiş meğerse :).

Bu uyku sorunu hem Mila icin, hem bizim icin büyük bir problem haline gelmeye başlamıştı. Sonuçta hiçbirimiz düzgün uyuyup dinlenemedigimiz icin yorgun oluyorduk. Haliyle, Mila’nın beslenmesi de düzenli degildi ne zaman uyuyup/uyanacagi belli olmadıgı icin.

Daha önce uyku eğitimini arastırmıştık ancak Mila’ı ağlatarak eğitmek istememiştik. Sizinle birlikte kızımızı ona farkettirmeden düzenli uykuya alıştırdık. Önce memeyi, sonra ana kucağını bıraktırdık. Dun Mila 10.5 saat araıksız uyudu gece. Gercekten cok farketti.

Dr. Ahmet hocam, sayenizde artık onu keyifle uyutmanın, deliksiz uyku uyumanın tadını çıkarıyoruz.

Cok teşekkürler tekrar Dr. Ahmet bey

Harika & Kerem