bebek uyku danışmanlığı

Mira Güç

7 Aylık

Mira Bebeğin Annesi Diyorki

“Mira 5 aylık olduğunda gece saat başı uyanmaya başladı. Bu uyanmalar gitgide yarım saate düştü, 2 ay sonunda geceleri artık 10 dakikada bir uyanıyordu. Gündüzleri de kucağımda uykuya dalıyordu. Sürekli emmek ve bana dokunmak istiyordu. Artık gece gündüz uykusuzdum. Çevredeki herkes dişi çıksın, 6 ayı geçsin, 1 yaşını doldursun geçer diyorlardı. Ama baktım ki bu böyle olmuyor. Artık akşam olmasını istemiyordum. Yine aynı döngü devam edecek diye korkuyordum.

İnternette araştırma yaparken Güliz Hanımın sitesini gördüm. İzmir’de oturduğum için onunda İzmir’de evde danışmanlık verebiliyor olması, özelikle yüz yüze görüşme, tanışma imkanımın olması beni daha da rahatlattı. Kızımla, uyku eğitimiyle ilgili aklımdaki soruları daha rahat sorabildim.

…..Ve sonuç Kızım düzenli uyuyor. Gece kesintisiz uyuduğu için gündüz hırçınlıkları artık hiç yok. Akşam 7.30 da yatırıyoruz, sabaha kadar uyuyor. Kendime, evime, eşime ayıracak çok vaktim oluyor. Artık eskisi gibi kızım bizden keyif alıyor, biz kızımdan keyif alıyoruz.

Teşekkürler Güliz Hanım.”

Gözde Güç