uyku danışmanı izmir

Yusuf Ömer Talaz

7 Aylık

Yusuf Ömer Bebeğin Annesi Diyor ki

“Yusuf Ömer ilk 3 ay gece uykularında sıkıntı yaşamadı ama gündüz uykularımız 40 dkyı geçmiyordu ama ayağımızda 2 saat uyuyordu. 3. aydan sonra gece uykularımız da 40 dklara düştü ve uyanınca saatlerce uykuya dönmüyordu. Bu durum hepimizi etkilemeye başladı. 6 yaşındaki kızımla yeterince ilgilenemediğimi düşünüp suçluluk hissediyordum.

Ansiklopedi gibi kitaplar aldım, okudum internetten araştırdım ama başarılı olamadık. Artık destek almanın vakti gelmişti ama bu sefer de kafamızda aramızdaki güven bağının bozulması endişesi vardi bunu da araştırdıktan sonra artık destek almaya karar verdik.

Bir çok uyku danışmanı ile görüştüm ama Güliz Hanım’ın sesindeki güven, samimiyet, içtenlik beni çok etkiledi ki bir annenin aradıklarıydı bunlar. Eğitimimizin 3. gününden sonra ciddi anlamda değişmeler oldu. Gündüz uykularımız 1.5 saate çıktı. Bir de biz bu dönemde 2 diş çıkardık ve bir hastalık geçirdik. Ama düzenimize hemen döndük çok şükür.

Güliz Hanıma bize bu süreçte verdiği tüm destek için teşekkür ederiz tek başımıza bunu başaramazdık.♥️♥️♥️

Yusuf Ömer için uykuyu sevmediği söyleniyordu. Uykuyu sevmeyen bebek yoktur. Uyumayı bilmeyen bebek vardır. (Maşallah diyelim) Aslında anlatılacak o kadar şey var ki ama her şey için çok teşekkürler ”

Çiğdem Zeynep Talaz