bebek uyku eğitimi izmir

Çınar Ulutaş

1 Yaş

Çınar Bebeğin Annesi Diyor ki

“Klasik bir saat başı uyanıp emen bebek & gergin, uykusuz, sinirli anne hikayesi daha Güliz Hanım sayesinde mutlu sonla bitti:) uzun uzun yaşadıklarımızı anlatmayacağım çünkü aşağı yukarı cogu annenin yaşadığı uyku sorunları. Çınar 1 yaşına geldiğinde uyku eğitimi almaya karar verdim. Benim asıl söylemek istediklerim:
– Hiçbir şey için geç değil bazen öyle bir noktaya geliyorsunuz ki 1 gün bile beklemek istemiyorsunuz öyle durumlarda Güliz Hanim bir telefon kadar yakınınızda:)
– Bu süreç hiç de öyle okuduğumuz kadar çok kötü, dayanılamayacak bir süreç değil. Tabi ki bebeğiniz bu değişime ağlayarak tepki veriyor ama Güliz Hanım’ın dediklerini uyguladıkça her geçen gün bebeğinizin daha az ağladığını ve daha çok uyuduğunu görmek paha biçilemez.
– Kesintisiz gece uykularının yanında belki de en güzeli Çınar gün içinde çok daha mutlu, neşeli, tabi ben de öyle.
– Son olarak tabi ki Güliz Hanım; bu süreçte tanışmasak da naif ses tonunuzla verdiğiniz güven için, her ‘ee şimdi nolcak off’ dediğimde verdiğiniz cesaret için, her an ulaşılabilir olduğunuz için ve şu an aklıma gelmeyen her şey için çok teşekkür ederim. Hayatımıza uykuyla beraber mutluluk kattınız”

Merve Ulutaş