Nusret Tuğrul Eskilmez

Nusret Tuğrul Eskilmez Bebeğin Annesi Diyorki

Nusret Tuğrul 1 yaşına giriyor ve biz şimdiye kadar neden uyku eğitimi vermediğimizi sorguluyoruz. Çünkü son 2 haftadır hem onun hem de bizim için çok daha sağlıklı ve huzurlu geçiyor. Bundan dolayı uyuyanbebekler ekibinde çalışan Çocuk Doktoru Ahmet Özcan hocama çok teşekkür ederiz.

Öncesinde geceleri geç saatlere kadar uyumayan ve sürekli ağlayan bir bebekti. Gece asla uyumak istemiyor saatlerce ağlıyordu. Ancak saat 1 gibi uykuya dalıyor ve gece defalarca uyaniyordu. Her uyandığında biberon istediği için olması gerektiğinden fazla besleniyordu. Gündüz uykuları ise az ve duzensizdi. Akşam olmasını istemiyorduk eşimle. Bizim için de kendisi için de stresli ve yorucu saatler geçiriyorduk.

Sonrasında Çocuk Doktoru Ahmet Özcan hocamla tanıştık ve çalışmaya başladık.  İyiki bu kararı aldık ve bu yola çıktık. Hiç de korktuğumuz kadar zor olmadı. Şimdilerde hem gündüz hem gece uykuları düzenli. Normalde saatlerce uyumamak için direnen bebeğimizi şuan iyi geceler deyip yatağına biraktigimizda kendi kendine uyuduğunu görmek rüya gibi.

Herşey için tekrar teşekkürler Dr. Ahmet Özcan hocam

Saniye & Emrah Eksilmez